GTW Project

GTW Concierge to nasza najnowsza usługa łącząca w sobie wiele aspektów związanych z pomocą nowopowstającym oraz istniejącym firmom w ich funkcjonowaniu oraz rozwoju.

 

W ramach GTW Concierge oferujemy następujące usługi:

 

1. Archiwizacja

Każdy Projektodawca ma obowiązek przechowywania dokumentacji związanej z realizacją danego projektu. Ogromne znaczenie ma ich segregacja, klasyfikacja, dostępność – bez tego niezwykle trudne będzie odszukanie konkretnych dokumentów czy przygotowanie ich do kontroli, której można spodziewać się także już po zakończeniu realizacji projektu. Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą archiwizacji dokumentów projektowych, która dzięki profesjonalnemu opracowaniu procesu ułatwi Państwu nie tylko przechowywanie dokumentów, ale przede wszystkim dostęp do nich nawet po upływie wielu lat.

 

2. Pomoc w poszukiwaniu partnerów finansowych/sponsorów

W ramach GTW Concierge proponujemy Państwu również wsparcie i pomoc w poszukiwaniu partnerów finansowych/sponsorów. Zdobywanie sponsora to skomplikowany proces, który wymaga czasu i wysiłku. Zainwestowanie odpowiedniej ilości czasu jest niezbędne, sponsoring jest bowiem rozwiązaniem długoterminowym, a nie natychmiastową odpowiedzią na problemy firmy. Dlatego pragnąc zaoszczędzić Państwu czas oferujemy:

- analizę potrzeb, zasobów firmy oraz tego co firma jest w stanie zaoferować sponsorowi,

- wypracowanie oferty dla sponsora,

- poszukiwanie i zdobywanie sponsorów oraz pomoc w budowaniu długotrwałego partnerstwa.

 

3. Outsourcing usług biurowych

Proponujemy Państwu outsourcing czynności związanych z funkcjonowaniem zaplecza biurowego firmy, w tym przede wszystkim usługi biurowe polegające na załatwianiu wszelkich spraw urzędowych. Pomagamy załatwić pojedyncze sprawy i równocześnie oferujemy możliwość stałej współpracy. Naszym klientom zapewniamy szereg dodatkowych korzyści:

- szybki czas reakcji na złożone zlecenie,

- dzięki dłuższej współpracy, znacznie lepiej znamy oczekiwania klienta, co wpływa znacząco na wydajność naszej pracy,

- przejmujemy w 100 % obowiązek „pamiętania” o sprawach, które załatwiane są cyklicznie,

- prowadzimy pełną historię załatwianych spraw.


GTW Project sp. z o.o. Siedziba główna:
ul. Św. Anny 5, 33-100 Tarnów
tel. 14 623 07 00, 14 626 80 18